Technologia

Meble produkowane przez MEBLE Krzysztof Jureczko to połączenie wieloletniej tradycji stolarskiej z technologią XXI wieku.

Świetnie zdajemy sobie sprawę że meble to zakup na lata często związany z nie małymi wydatkami naszych Klientów. W domu, mieszkaniu czy w pracy spędzamy znaczną część swojego życia. Warto więc urządzić te pomieszczenia tak aby było w nich przytulnie i funkcjonalnie , a meble harmonijnie wpisywały się w całość.

Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble były wykonane solidnie i estetycznie, a to umożliwia nam świetne wyposażenie w maszyny i urządzenia do produkcji mebli oraz stosowane metody i rzemiosło stolarskie.
Dbając o naszych Klientów stosujemy przy produkcji mebli nowoczesne kleje i lakiery.

Pic 01

Zaprojektowanie mebli na wymiar

Zanim podejmiecie Państwo decyzje o zakupie mebli na wymiar do swojego pokoju, biura, kuchni, przedpokoju czy też mebli do hotelu, holu, łazienki - dokładnie przemyślcie Państwo w gronie rodziny czy w swojej firmie czego tak na prawdę Państwo potrzebujecie i oczekujecie.

Pic 02

Nasze meble będą cieszyć przez długie lata

Jako producent mebli informujemy, iż wzory jak i wymiary mebli są każdorazowo uzgadniane z Klientem i dopasowane do jego wymagań i upodobań. Podczas wykonywania projektu będzie wiele okazji do przedyskutowania pewnych rozwiązań tak, aby były one jak najbardziej zadawalające dla Państwa.

Technologia
tradycja stolarska z technologią XXI wieku

Meble produkowane przez MEBLE Krzysztof Jureczko to połączenie wieloletniej tradycji stolarskiej z technologią XXI wieku.

Galeria
meble na Twój wymiar

Szanujemy czas naszych Klientów i dlatego to my przyjeżdżamy do Państwa, dokonujemy pomiarów i przedstawiamy ofertę.

Kontakt
meble zawsze na czasie

Każdemu z nas nasuwają się pytania, wątpliwości czasami sugestie. Dla Was zawsze mamy czas.